Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Tuesday 16 April 2024 02:10:04 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
W2k2775720
Karol739708611
BZPN602580
Nux530530
Czyz1410410
ZajeliWszystkieNicki390390
Bartos005330330
Mirus255240240
Michał Sobkowski200200
Kicior99151140
Szturnek151140
Observatis150150
Epsilon598130130
Gjakovarus9090
Superus1239090
Onui28080
Ciacho58080
Elfhelm8080
Koftra6060
Ented6060
IOIOI6060
Boston94040
Ignasiak4040
Pawmak4040
Dodawacz-i-korekta4040
Masti3120
KrzysztofPoplawski3030
Rzuwig3030
Halfbricking3030
Mach2403903030
Michge3030
Dzawska3030
Rodo 283030
Nedops2200
PawełMM2110
Jacek5552020
Mathieu Mars2020
Rpoleski2020
Lelek 2v2020
Lemkacy2020
Kwintesencjax2020
Mitrovitz2020
Tcheinava2020
Ambiroz2020
Pbk2020
LechitaPL2020
Felis domestica2020
Mpfiz2020
Crash override832020
Gregok2020
Michalsad2020
Arczi3252002
Magen1100
InternetowyGołąb1100
Mithoron1100
Lahcim n1010
Filip em1010
Malarz pl1010
Oooo931010
RoodyAlien1010
Laked981010
Regan19731010
Smat1010
Havarese1010
Piastu1010
Gdarin1010
Volante Mixto1010
Volodymyr D-k1010
Matinee711010
Sir Lothar1010
Feanorek1010
Niegodzisie1010
Stok1010
Openbk1010
Tarabosh1010
XaxeLoled1010
Marcin.ms1010
WTM1010
Sojusz1010
Abraham1010
Kggucwa1010
Alvea1010
Miodzio31010
Bonhoczys1010
PGB821010
MarMi wiki1010
X-domin1010
KamilosR1010
Braniewiak1010
JakaśKreatywnaNazwa1010
Mike2103811010
Kenraiz1010
Pawel Niemczuk1010
Anteortum1010
Andros641010
Gacus691010
Twtw42441010
Szelma W1010
Marek Mazurkiewicz1010
Politicus1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
W2k2384283560
Bartos00529532920
Szturnek27512731
Mirus255156111441
Czyz115511531
ZajeliWszystkieNicki14311420
BZPN9212800
Michał Sobkowski900900
Ented840840
Karol739708611
Nux620620
Lord Ya600600
Onui2580580
Boston9400400
Sojusz391371
Kynikos360360
Koftra350350
Kggucwa333300
Elfhelm330330
Kicior993219130
Epsilon598320320
Superus123320320
PawełMM292270
IOIOI283250
Observatis280280
Sidevar270270
Ignasiak240240
Dodawacz-i-korekta240240
Michalsad240240
Wargo240240
Kwintesencjax231220
Alan ffm220220
Ciacho5220220
Kenraiz212190
RoodyAlien190190
Gjakovarus180180
Mitrovitz180180
Serecki180180
Zwiadowca21170170
Mathieu Mars16970
Michalg95160160
Michge160160
Msz2001153120
Ambiroz150150
Masti141130
Grzegorz Browarski141130
XaxeLoled140140
LadyDaggy131300
Runab132110
Pawmak130130
KrzysztofPoplawski130130
Miodzio3130130
InternetowyGołąb11560
Mpfiz110110
Pbk110110
MOs810110110
Lelek 2v110110
Gregok110110
Mach240390110110
Andros64100100
Cyku new100100
Paradygmaty100100
Dorja100100
Majonez truskawkowy100100
Xmichciox100100
WażneT100100
Mpn9180
Marek Mazurkiewicz9090
Stok9090
Sssine219090
TR8710
Malarz pl8161
Szmonces8080
Lemkacy8080
Szczurexxx8080
Dominik aus Polen8080
Openbk8080
Halfbricking8080
Salicyna8080
Anteortum8080
Bonhoczys8080
Szelma W7070
Arturo247070
WTM7070
Mithoron6420
PGB826060
Lahcim n6060
MacQtosh6060
Na stoku góry6060
Carabus6060
Rzuwig6060
Szymon716060
Miki12345685050
Volodymyr D-k5050
Archiwald5050
Etup455050
Glaube5050
Warszawiak224400
Malkowo4130
Niegodzisie4130
Pikador4040
Eng1ner4040
Laked984040
Lowdown4040
Mateusz Szymkiewicz4040
Matinee714040
Piastu4040
Gdarin4040
Santer4040
KamilosR4040
Snoflaxe4040
Kulawik.pl4031
PUCHacze3210
Le5zek3210
Braniewiak3120
Magen3120
Piotrus3030
Matrek3030
Pawel Niemczuk3030
OuroborosGD933030
Crash override833030
Marcin.ms3030
Szymonel3030
Piotr9673030
Volante Mixto3030
Doktor.opi3030
Jcubic3030
Fruflea3030
Leszek Jańczuk3030
M3n7473030
Tomasz Raburski3030
MemicznyJanusz3030
Jacek Halicki3030
Kacperpawlak3030
P maciej3030
Tadeusz Rejtan3030
Jacek5553030
Tcheinava3030
Jckowal3030
Polimerek3030
Dzawska3030
Rodo 283030
Maria Weronika Kmoch2200
Nedops2200
Ulv802110
Zala2110
Ed882020
AndyAn2020
IronDragon122020
Subjectiveart2020
Wywiadujemy2020
Wolfgang2020
Leszko202020
Zso3a2020
Tokyotown82020
Gower2020
King102020
Feliskowy2020
Odplewiacz2020
AramilFeraxa2020
Wlodek k12020
Franek Vetulani2020
Buldożer2020
Smat2020
Oooo932020
SpiderMum2020
Thecmelion2020
Patryk27102020
Piotr Czerniawski2020
Nicolauskas2020
MarMi wiki2020
Ironupiwada2020
Mati72020
Rdrozd2020
Ciszema2020
Szdowk2020
Gacus692020
Rpoleski2020
LechitaPL2020
Felis domestica2020
Arczi3252002
Cybularny1100
Morcius1100
Sloggi1100
Hoa binh1100
Emptywords1010
Taco deli1010
L.zurawski1010
Jacek2 731010
Daniel Szymon1010
Grzes19661010
Delta 511010
Dzony3361010
Zmechowiec 751010
Velta1010
Farary1010
Revsson1010
Pomponick1010
Herr Diesel1010
Barcik941010
Jamnik z Tarnowa1010
Netzach1010
TazGPL1010
Gaj7771010
Krzysztof 131010
Damhalas1010
Kerim441010
Dalkentis1010
Kocurwaclaw1010
Grzmi1010
Lambdambient1010
Lancer WRC1010
Filipny1010
Ventic1010
Jurek2811010
Mateusz Opasiński1010
Jarosław Masłowski1010
Zalasem11010
Kolifink1010
Sumek1011010
Maciejr1010
Kiełek1010
Artur Andrzej1010
Kelvin1010
Rhodesian051010
Kamilkrk1010
Adamt1010
Marek wwa wwa1010
Pozdrawiam1010
Chris86861010
Grzegorzg19601010
Pottero1010
SPECJALista3miasto1010
Adam Lutostański1010
Ghańczyk34561010
Barry Kent1010
Rav kr1010
Kobrabones1010
Silmaril1010
Katafrakt1010
Mika581010
Catz1010
Radek wl1010
Arekowy1010
Casfaber1010
Ptjackyll1010
Marta Malina Moraczewska1010
JulTrio1010
Maksymilian Sielicki1010
Niegolewski1010
Geohis1010
Docxent1010
Aegis Maelstrom1010
Matrix15521010
Arvedui891010
Kamdenek1010
Myan19481010
Matman z Lublina1010
Panek1010
Wulfstan1010
DrPZ1010
Moscvitch141010
Dcwiki231010
Frees1010
Tar Lócesilion1010
Mirek461010
Hermod1010
Kazachstanski nygus1010
Zero1010
Cynko1010
Piotr Michalak1010
Koval1221010
Mike891010
Gabriel31010
Szyign1010
WolfgangNihil1010
Mafo1010
Mati1421010
Filip em1010
Regan19731010
Havarese1010
Sir Lothar1010
Feanorek1010
Tarabosh1010
Abraham1010
Alvea1010
X-domin1010
JakaśKreatywnaNazwa1010
Mike2103811010
Twtw42441010
Politicus1010
Ardente1001
MisterNox1001
Sebek Adamowicz1001
layout by Beau